with Brak komentarzy

Od pewnego czasu – zapewne w związku z panującą sytuacją – spora część naszej aktywności przeniosła się do świata online. Moim zdaniem była to jedynie akceleracja procesu, który trwał już od dawna.

Na tym blogu piszę o języku angielskim stomatologicznym, ale moim szerszym kontekstem jest to, że wierzę, że znajomość języka angielskiego w pracy przyczynia się do osiągnięcia satysfakcji zawodowej oraz wzrostu poziomu pewności siebie, a co za tym idzie dobrego, komfortowego życia.

Dlatego zdecydowałam się napisać tę notkę i podzielić z Wami infografiką, na której podaję 4 kroki, jakie trzeba wykonać chcąc świadomie budować swoją markę. Znajdziecie ją TUTAJ.

Bo budowanie marki osobistej również wpływa na osiągnięcie satysfakcji zawodowej (a bywa, że i życiowej).

Czym jest w ogóle marka osobista?

Marka osobista to jesteś Ty – to kim jesteś, co potrafisz, jakie wyznajesz wartości i to, w jaki sposób prezentujesz to wszystko innym. Można ją budować świadomie bądź nie, jednak jeśli chcesz trzymać ster życia w swoich rękach to polecam przyjrzenie się temu tematowi z bliska (tutaj pisałam notkę na ten temat: Dlaczego warto budować markę osobistą).

O tym, czym dokładnie jest marka osobista można pisać godzinami, dlatego jeśli potrzebujesz się zagłębić w ten temat to polecam Ci książkę “Silne marki osobiste zmieniają świat” Agnieszki Walczak-Skałeckiej. Dla mnie osobiście sprawą nadrzędną jest to, że marka osobista daje Ci szansę na bycie SOBĄ i pokazanie tego światu. AUTENTYCZNOŚĆ to filar budowania marki osobistej.

Nie jest to uniwersalny model rozwoju kariery, ale jeśli czujesz, że rezonuje to z Tobą to możesz pobrać >>ROADMAPĘ<< po budowaniu swojej marki.

Korzyści płynące z marki osobistej:

1. Możesz (a wręcz powinnaś) być sobą!
2. Rozwijasz swoje kompetencje, jesteś Panią swojego losu
3. Zwiększa się Twoja pewność siebie
4. Nawiązujesz relacje
5. Budujesz zaufanie do siebie i swojej pracy
6. Masz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności
7. Jest Ci łatwiej wyróżnić się na rynku pracy w oczach potencjalnego pracodawcy
8. Możesz założyć swoją własną działalność/firmę i pracować na własny rachunek
9. Możesz łatwiej dotrzeć bezpośrednio do swoich pacjentów
10. Twoja wartość na rynku pracy wzrasta

A przede wszystkim możesz się realizować i poznać świetnych ludzi, z którymi możecie tworzyć wspólne, ciekawe i kreatywne projekty.

Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz poczynić pierwsze kroki to pobierz Roadmapę po budowaniu marki osobistej >>POBIERZ<<

roadmapa - budowanie marki osobistej