Katarzyna Śpiewak

Katarzyna Śpiewak


 

Cześć, jestem Kasia i jestem trenerem języka angielskiego stomatologicznego.
Po latach poszukiwań odnalazłam swój wymarzony zawód, w którym mogę łączyć to, czego nauczyłam się do tej pory i pomagać innym realizować ich cele. W 2009 roku obroniłam licencjat z Higieny Stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a w 2013 ukończyłam studia magisterskie na kolejnych dwóch kierunkach: Zarządzanie (Uniwersytet Warszawski) oraz Amerykanistyka (American Studies Center). Tego, jak uczyć skutecznie angielskiego dowiedziałam się zdobywając międzynarodowy certyfikat Cambridge CELTA ( Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem oraz wspólne realizowanie planów i spełnianie marzeń. Cel każdego z moich kursantów staje się również moim celem.

Wierzę w metodę małych kroków, moc powtórek i to, że każdy jest w stanie nauczyć się mówić biegle po angielsku.

Jestem właścicielką platformy Dental English Academy, na której można uczyć się ze mną języka oraz autorką sekcji Be Smart - English dental and basic w magazynie Medical Maestro. 

 

Pozostańmy w kontakcie. Zapisz się na mój newsletter, a w podziękowaniu otrzymasz fiszki do druku ze zwrotami najczęściej używanymi w gabinecie stomatologicznym. Zapisz się !

Stay tuned!