Katarzyna Śpiewak


Katarzyna Śpiewak

Cześć, jestem Kasia i jestem trenerem języka angielskiego stomatologicznego.

Po latach poszukiwań odnalazłam swój wymarzony zawód, w którym mogę łączyć to, czego nauczyłam się do tej pory i pomagać innym realizować ich cele. Skończyłam Higienę Stomatologiczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz jestem również magistrem Zarządzania oraz Amerykanistyki. Tego, jak uczyć skutecznie angielskiego dowiedziałam się zdobywając międzynarodowy certyfikat CELTA.

Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem oraz wspólne realizowanie planów i spełnianie marzeń. Cel każdego z moich kursantów staje się również moim celem.

Niedawno stworzyłam kurs online dedykowany członkom zespołu stomatologicznego, bo wiem, że wiele z Was nie ma czasu albo wystarczającego budżetu na to, by uczęszczać na lekcje indywidualne. W lipcu ruszyła pierwsza edycja - chciałabym, aby osoby, które z niego skorzystają miały szansę na lepszą pracę, lepsze zarobki oraz znacznie lepsze samopoczucie w pracy. Kolejną edycję planuję na jesień. Więcej o kursie dowiesz się w zakładce "Kurs Online".

Pozostańmy w kontakcie. Zapisz się na mój newsletter, a w podziękowaniu otrzymasz mini e-book ze zwrotami najczęściej używanymi w gabinecie stomatologicznym. Zapisz się !

Stay tuned!