Hi! I'm Kate!

Nazywam się Katarzyna Śpiewak i wspomagam członków zespołu stomatologicznego w skutecznej komunikacji z pacjentem w języku angielskim.


Dlaczego warto mi zaufać?

  • Skończyłam studia licencjackie na Oddziale Stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Higiena Stomatologiczna. Przez wiele lat czynnie pracowałam w specjalistycznych klinikach stomatologicznych.
  • Zdolności językowe szlifowałam kończąc studia w języku angielskim na American Studies Center, zdobywając tytuł magistra Amerykanistyki. Posiadam również międzynarodowy certyfikat CELTA wydany przez Cambridge English Language Assessment.
  • Od ponad 6 lat towarzyszę specjalistom i klinicystom w budowaniu kompetencji językowych potrzebnych do skutecznej komunikacji z pacjentem w gabinecie stomatologicznym oraz do realizacji innych celów, do których potrzebna jest znajomość języka angielskiego (takich jak ukończenie studiów stomatologicznych w Wielkiej Brytanii, zdobycie wymarzonej pracy, czy budowanie swojego wizerunku eksperta oraz bazy zadowolonych pacjentów anglojęzycznych).
  • Jestem autorką książek, e-book'ów oraz kursów, z których skorzystały już setki osób - wszystko po to, aby ułatwić Wam życie i pomóc wycisnąć ze swoich możliwości zawodowych tyle, ile tylko się da!

Zapraszam do skorzystania z materiałów dostępnych na stronie, udziału w kursach lub konsultacjach indywidualnych! Chętnie współpracuję również z firmami oraz klinikami.
Kontakt: kontakt@homeyenglish.com