with Brak komentarzy

 

Jako, że właśnie ruszył nabór na kurs, czuję się w obowiązku rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące udziału w tym szkoleniu.

Kurs ten Moje Drogie nie polega na wysyłaniu maili – wiem, jaki czasem panuje chaos w mojej skrzynce, domyślam się, że u Was też, więc od razu odrzuciłam tę koncepcję. Zbudowałam więc całą platformę kursową, dbając o to, by była przyjazna dla oka i prosta w obsłudze. Żaden tam nudny e-learning! Dołożyłam wszelkich starań, żeby chciało Ci się wracać do tych materiałów i żeby były jak najbardziej atrakcyjne.

Zajmuję się nauczaniem zawodowo i wiem, że ludzie są bardzo różni i mają różne sposoby uczenia się. Dlatego starałam się urozmaicić materiały jak najbardziej. Są lekcje video, czytanki, ćwiczenia interaktywne, transkrypcje nagrań, testy bazujące na krótkich filmikach, fiszki.. Wszystkie materiały są dostępne od 1 października.

Sprzedaż kursu w tej edycji w tej cenie trwa bardzo krótko, bo tylko tydzień. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji przygotowałam listę najczęściej zadawanych pytań.

 

Dla kogo jest ten kurs?

Jest to kurs dla osób pracujących w branży stomatologicznej – asystentek, higienistek, lekarzy, recepcjonistek, które w swojej pracy przyjmują pacjentów anglojęzycznych i potrzebują poszerzyć zasób swojego słownictwa z obszaru stomatologii. Jest to również idealny kurs dla osób przygotowujących się do wyjazdu za granicę albo już za granicą mieszkających.

 

Kiedy zaczyna się kurs?

Kurs zaczyna się 1 października i trwa 2 miesiące. Dostęp do materiałów masz na 3 miesiące.

Nie jestem pewna czy zdążę zrealizować wszystkie lekcje w ciągu 2 miesięcy. Czy to oznacza, że nie mogę wziąć udziału w kursie?

Nie. Spokojnie możesz kupić kurs i realizować go we własnym tempie. Dostęp do platformy masz przez 3 miesiące, oznacza to, że masz dodatkowy miesiąc na nadrobienie zaległości.

 

Czy dostaję jakieś potwierdzenie udziału w kursie?

Tak, otrzymujesz Certyfikat uczestnictwa. Po ukończeniu wszystkich lekcji podchodzisz do testu finałowego. Po otrzymaniu wyniku wysyłasz mi zdjęcie z uzyskanymi punktami oraz adresem, a ja wysyłam Ci Certyfikat (w języku polskim lub angielskim).

 

Czy jeśli nie zdam testu nie otrzymam Certyfikatu?

Jeśli zrealizujesz wszystkie lekcje z kursu jestem pewna, że na pewno zdasz test. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, to do testu możesz podchodzić kilkakrotnie.

 

Jak długo trwa sprzedaż?

Sprzedaż w tej ofercie cenowej trwa 7 dni i kończy się 01.10, czyli w dniu rozpoczęcia kursu. Później cena wzrasta o 100 zł.

Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem kursu, nie czekaj na później!

 

Jak to działa? Jak mam się dostać na platformę?

Po zakupie kursu dostaniesz maila z loginem i hasłem tylko dla Ciebie.  Zachowaj tego maila i używaj tych danych, aby się zalogować do swojego konta. Po pierwszym logowaniu możesz zmienić swoje hasło. O tym jak dokładnie wygląda logowanie na platformie mówię w tym filmiku.

 

 

Czy po zrealizowaniu kursu rzeczywiście będę umiała przyjąć anglojęzycznego pacjenta na wizytę?

Jeśli sumiennie zrealizujesz wszystkie lekcje oraz rzeczywiście zaangażujesz się w naukę, wykonasz swoje własne notatki i zastosujesz się do porad podanych w kursie – tak. Zauważ, że wymaga to od Ciebie nieco wysiłku i pracy – samo obejrzenie kursu niestety nie sprawi, że wiedza magicznie przeniesie się do Twojej głowy. Po pierwszej edycji dostałam wiadomości od kursantów potwierdzające, że wiedza wyniesiona z kursu zaprocentowała w życiu realnym. Dziewczyny są już po wizytach anglojęzycznych pacjentów – nie boją się mówić, tłumaczą procedury, pacjenci są zadowoleni, a lekarze mówią, że dziewczyny „wymiatają”.

 

A co jeśli będę niezadowolona?

Po prostu zwrócę Ci pieniądze. Jestem pewna wysokiej jakości mojego kursu, dlatego nie boję się zaoferować Ci takiej możliwości. Jeśli po 2 miesiącach powiesz mi, że przerobiłaś cały kurs, zrobiłaś ćwiczenia i zastosowałaś się do moich porad, a mimo to Twój angielski stomatologiczny ani drgnął, napisz do mnie maila, a ja oddam Ci pieniądze.

 

Czy z kursu mogą korzystać dwie osoby?

Niestety nie. Jeden kurs dedykowany jest jednej osobie, jest objęty prawami autorskimi.

 

Jakie wsparcie dostanę od Ciebie?

Jakiego tylko będziesz potrzebować 😊 W trakcie trwania kursu możesz zawsze napisać do mnie wiadomość, podzielić się wrażeniami, poprosić o wyjaśnienie jakiejś kwestii, skonsultować postępy lub ich brak 😉 Odpowiadam na wszystkie maile uczestniczek kursu i zależy mi na osiągnięciu Twojego celu tak samo bardzo jak Tobie (a czasem mam wrażenie, że nawet bardziej 😀 )

>>>>>>>KUPUJĘ KURS !<<<<<<<<

 

 

Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości. A teraz nie czekaj dłużej, tylko zainwestuj w swoją przyszłość i dołącz do kursu. Czekam na Ciebie z niecierpliwością! Kliknij w grafikę, by przejść do zakupu.

kurs angielskiego stomatologicznego