Zapisujesz się na kurs językowy, być może nawet kolejny raz. Na Twojej półce z książkami od miesięcy (a może nawet lat?) stoją podręczniki. Próbowałaś nawet na własną rękę sama nauczyć się angielskiego, ale bez większych rezultatów. Zawsze brakło czasu, samozaparcia albo najzwyczajniej w świecie – planu. Mimo tych wielu prób i wydanej małej fortuny, nadal nie czujesz, że jesteś w stanie swobodnie się porozumieć w obcym języku. Brzmi znajomo?

Dla pocieszenia powiem Ci: nie jesteś sama! Wśród moich uczniów większość skarżyła się na brak poczucia progresu albo na tzw. „blokadę językową”. Gdzie tkwi błąd? Co zrobić, by szybko i efektywnie nauczyć się mówić po angielsku?

Na tej stronie dokładam wszelkich starań, aby dzieląc się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem pomóc Wam wyjść z tego błędnego koła. Wierzę w to, że nie trzeba wydawać tysięcy złotych na kursy i ślęczeć nad nudnym podręcznikiem, żeby zacząć mówić w języku obcym. Żyjemy w pięknych czasach – świat i wiedza są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wiedzieć jak i gdzie szukać, na co zwrócić uwagę, jak planować, jakie czynności są efektywne, a które tylko marnują nasz czas.
I od tego właśnie jestem tutaj ja. Poprowadzę Cię za rękę i z największą ochotą będę obserwować (jeśli mi na to pozwolisz oczywiście) jak wychodzisz do świata i rozmawiasz po angielsku z pewnością siebie i swobodą.

Niech naszym motto będzie:

„The world is your oyster!”

 

Homey English